ELJ-FB101JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB101JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 100UH 105MA 8.8 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB101JF Panasonic
    ELJ-FB101JF Panasonic
    ELJ-FB101JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB101JF is described as FIXED IND 100UH 105MA 8.8 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 86DB