ELJ-FB100KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB100KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10UH 235MA 1.8 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,808
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB100KF Panasonic
    ELJ-FB100KF Panasonic
    ELJ-FB100KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB100KF is described as FIXED IND 10UH 235MA 1.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X