ELJ-FA8R2KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA8R2KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 8.2UH 140MA 2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,635
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA8R2KF Panasonic
    ELJ-FA8R2KF Panasonic
    ELJ-FA8R2KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA8R2KF is described as FIXED IND 8.2UH 140MA 2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.