ELJ-FA820KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA820KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 82UH 60MA 10 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,517
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA820KF Panasonic
    ELJ-FA820KF Panasonic
    ELJ-FA820KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA820KF is described as FIXED IND 82UH 60MA 10 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X