ELJ-FA820JFD Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA820JFD
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 82UH 75MA 12 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,667
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA820JFD Panasonic
    ELJ-FA820JFD Panasonic
    ELJ-FA820JFD is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA820JFD is described as FIXED IND 82UH 75MA 12 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W