ELJ-FA820JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA820JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 82UH 60MA 10 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,432
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA820JF Panasonic
    ELJ-FA820JF Panasonic
    ELJ-FA820JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA820JF is described as FIXED IND 82UH 60MA 10 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE