ELJ-FA6R8JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA6R8JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 6.8UH 150MA 1.8 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FA6R8JF Panasonic
    ELJ-FA6R8JF Panasonic
    ELJ-FA6R8JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA6R8JF is described as FIXED IND 6.8UH 150MA 1.8 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.