ELJ-FA680KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA680KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 65MA 9 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,201
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA680KF Panasonic
    ELJ-FA680KF Panasonic
    ELJ-FA680KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA680KF is described as FIXED IND 68UH 65MA 9 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM