ELJ-FA4R7KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA4R7KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 165MA 1.5 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,713
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA4R7KF Panasonic
    ELJ-FA4R7KF Panasonic
    ELJ-FA4R7KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA4R7KF is described as FIXED IND 4.7UH 165MA 1.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.