ELJ-FA4R7JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA4R7JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 165MA 1.5 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 57,156
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA4R7JF Panasonic
    ELJ-FA4R7JF Panasonic
    ELJ-FA4R7JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA4R7JF is described as FIXED IND 4.7UH 165MA 1.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"