ELJ-FA3R9KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA3R9KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.9UH 175MA 1.3 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,104
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA3R9KF Panasonic
    ELJ-FA3R9KF Panasonic
    ELJ-FA3R9KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA3R9KF is described as FIXED IND 3.9UH 175MA 1.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V