ELJ-FA3R9JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA3R9JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.9UH 175MA 1.3 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,214
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA3R9JF Panasonic
    ELJ-FA3R9JF Panasonic
    ELJ-FA3R9JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA3R9JF is described as FIXED IND 3.9UH 175MA 1.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.