ELJ-FA3R3KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA3R3KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 180MA 1.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,793
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA3R3KF Panasonic
    ELJ-FA3R3KF Panasonic
    ELJ-FA3R3KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA3R3KF is described as FIXED IND 3.3UH 180MA 1.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM