ELJ-FA390JFD Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA390JFD
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 39UH 105MA 6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,916
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA390JFD Panasonic
    ELJ-FA390JFD Panasonic
    ELJ-FA390JFD is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA390JFD is described as FIXED IND 39UH 105MA 6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE