ELJ-FA390JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA390JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 39UH 80MA 6.4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,535
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA390JF Panasonic
    ELJ-FA390JF Panasonic
    ELJ-FA390JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA390JF is described as FIXED IND 39UH 80MA 6.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM