ELJ-FA330JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA330JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33UH 85MA 5.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,716
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA330JF Panasonic
    ELJ-FA330JF Panasonic
    ELJ-FA330JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA330JF is described as FIXED IND 33UH 85MA 5.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM