ELJ-FA2R7KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA2R7KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.7UH 180MA 1.1 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 74,248
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA2R7KF Panasonic
    ELJ-FA2R7KF Panasonic
    ELJ-FA2R7KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA2R7KF is described as FIXED IND 2.7UH 180MA 1.1 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"