ELJ-FA2R2JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA2R2JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 190MA 950 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,586
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA2R2JF Panasonic
    ELJ-FA2R2JF Panasonic
    ELJ-FA2R2JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA2R2JF is described as FIXED IND 2.2UH 190MA 950 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM