ELJ-FA270KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA270KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 27UH 90MA 5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,820
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA270KF Panasonic
    ELJ-FA270KF Panasonic
    ELJ-FA270KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA270KF is described as FIXED IND 27UH 90MA 5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"