ELJ-FA220KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA220KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 105MA 3.7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,495
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA220KF Panasonic
    ELJ-FA220KF Panasonic
    ELJ-FA220KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA220KF is described as FIXED IND 22UH 105MA 3.7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F