ELJ-FA220JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA220JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 105MA 3.7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 20,490
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA220JF Panasonic
    ELJ-FA220JF Panasonic
    ELJ-FA220JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA220JF is described as FIXED IND 22UH 105MA 3.7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK