ELJ-FA1R8JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA1R8JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.8UH 200MA 820 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,442
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA1R8JF Panasonic
    ELJ-FA1R8JF Panasonic
    ELJ-FA1R8JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA1R8JF is described as FIXED IND 1.8UH 200MA 820 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.