ELJ-FA181JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA181JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 180UH 50MA 17 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,784
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA181JF Panasonic
    ELJ-FA181JF Panasonic
    ELJ-FA181JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA181JF is described as FIXED IND 180UH 50MA 17 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE