ELJ-FA180KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA180KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 18UH 110MA 3.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,283
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA180KF Panasonic
    ELJ-FA180KF Panasonic
    ELJ-FA180KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA180KF is described as FIXED IND 18UH 110MA 3.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.