ELJ-FA151JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA151JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 150UH 50MA 15 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,156
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA151JF Panasonic
    ELJ-FA151JF Panasonic
    ELJ-FA151JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA151JF is described as FIXED IND 150UH 50MA 15 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM