ELJ-FA150JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA150JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15UH 120MA 2.8 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,244
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA150JF Panasonic
    ELJ-FA150JF Panasonic
    ELJ-FA150JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA150JF is described as FIXED IND 15UH 120MA 2.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM