ELJ-FA120KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA120KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12UH 125MA 2.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 22,343
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA120KF Panasonic
    ELJ-FA120KF Panasonic
    ELJ-FA120KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA120KF is described as FIXED IND 12UH 125MA 2.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK