ELJ-FA101JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA101JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 100UH 60MA 10 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,698
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA101JF Panasonic
    ELJ-FA101JF Panasonic
    ELJ-FA101JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA101JF is described as FIXED IND 100UH 60MA 10 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V