ELJ-EA4R7MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-EA4R7MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 240MA 140 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,905
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-EA4R7MF Panasonic
    ELJ-EA4R7MF Panasonic
    ELJ-EA4R7MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-EA4R7MF is described as FIXED IND 4.7UH 240MA 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK