ELJ-EA470KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-EA470KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 80MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,771
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-EA470KF Panasonic
    ELJ-EA470KF Panasonic
    ELJ-EA470KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-EA470KF is described as FIXED IND 47UH 80MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE