ELJ-EA3R3MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-EA3R3MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 270MA 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 45,208
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-EA3R3MF Panasonic
    ELJ-EA3R3MF Panasonic
    ELJ-EA3R3MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-EA3R3MF is described as FIXED IND 3.3UH 270MA 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM