ELJ-EA331KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-EA331KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 330UH 30MA 7.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 39,636
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-EA331KF Panasonic
    ELJ-EA331KF Panasonic
    ELJ-EA331KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-EA331KF is described as FIXED IND 330UH 30MA 7.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F