ELJ-EA1R5MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-EA1R5MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.5UH 390MA 80 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,530
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-EA1R5MF Panasonic
    ELJ-EA1R5MF Panasonic
    ELJ-EA1R5MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-EA1R5MF is described as FIXED IND 1.5UH 390MA 80 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH