ELJ-DA820JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-DA820JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 82UH 80MA 10 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,429
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-DA820JF Panasonic
    ELJ-DA820JF Panasonic
    ELJ-DA820JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-DA820JF is described as FIXED IND 82UH 80MA 10 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK