ELG-TEA4R7NA Panasonic
  • Part Number: ELG-TEA4R7NA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 800MA 300 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 29,345
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELG-TEA4R7NA Panasonic
    ELG-TEA4R7NA Panasonic
    ELG-TEA4R7NA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELG-TEA4R7NA is described as FIXED IND 4.7UH 800MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F