ELG-TEA3R3NA Panasonic
  • Part Number: ELG-TEA3R3NA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 800MA 250 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 27,826
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELG-TEA3R3NA Panasonic
    ELG-TEA3R3NA Panasonic
    ELG-TEA3R3NA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELG-TEA3R3NA is described as FIXED IND 3.3UH 800MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.