ELG-TEA1R0NA Panasonic
  • Part Number: ELG-TEA1R0NA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1UH 1A 150 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 32,275
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELG-TEA1R0NA Panasonic
    ELG-TEA1R0NA Panasonic
    ELG-TEA1R0NA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELG-TEA1R0NA is described as FIXED IND 1UH 1A 150 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE