ELF-23F016A Panasonic
  • Available: 410
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELF-23F016A Panasonic
    ELF-23F016A Panasonic
    ELF-23F016A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. ELF-23F016A is described as COMMON MODE CHOKE 1.6A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE