ELF-21V027A Panasonic
  • Available: 43
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELF-21V027A Panasonic
    ELF-21V027A Panasonic
    ELF-21V027A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. ELF-21V027A is described as COMMON MODE CHOKE 2.7A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE