ELF-21N016A Panasonic
  • Available: 377
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELF-21N016A Panasonic
    ELF-21N016A Panasonic
    ELF-21N016A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. ELF-21N016A is described as COMMON MODE CHOKE 1.6A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE