ELF-20N024A Panasonic
  • Available: 551
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELF-20N024A Panasonic
    ELF-20N024A Panasonic
    ELF-20N024A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. ELF-20N024A is described as COMMON MODE CHOKE 2.4A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP