ELF-20N015A Panasonic
  • Available: 1,809
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELF-20N015A Panasonic
    ELF-20N015A Panasonic
    ELF-20N015A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. ELF-20N015A is described as COMMON MODE CHOKE 1.5A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED