ELC11D560F Panasonic
  • Part Number: ELC11D560F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 56UH 2.1A 71 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC11D560F Panasonic
    ELC11D560F Panasonic
    ELC11D560F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC11D560F is described as FIXED IND 56UH 2.1A 71 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.