ELC11D3R9F Panasonic
  • Part Number: ELC11D3R9F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.9UH 4.8A 16 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC11D3R9F Panasonic
    ELC11D3R9F Panasonic
    ELC11D3R9F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC11D3R9F is described as FIXED IND 3.9UH 4.8A 16 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.