ELC11D390F Panasonic
  • Part Number: ELC11D390F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 39UH 2.5A 57 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC11D390F Panasonic
    ELC11D390F Panasonic
    ELC11D390F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC11D390F is described as FIXED IND 39UH 2.5A 57 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.