ELC11D330F Panasonic
  • Part Number: ELC11D330F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33UH 2.6A 51 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC11D330F Panasonic
    ELC11D330F Panasonic
    ELC11D330F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC11D330F is described as FIXED IND 33UH 2.6A 51 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.