ELC11D180F Panasonic
  • Part Number: ELC11D180F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 18UH 3.1A 37 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC11D180F Panasonic
    ELC11D180F Panasonic
    ELC11D180F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC11D180F is described as FIXED IND 18UH 3.1A 37 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"