ELC11D151F Panasonic
  • Part Number: ELC11D151F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 150UH 1.4A 180 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC11D151F Panasonic
    ELC11D151F Panasonic
    ELC11D151F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC11D151F is described as FIXED IND 150UH 1.4A 180 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.