ELC11D150F Panasonic
  • Part Number: ELC11D150F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15UH 3.3A 33 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC11D150F Panasonic
    ELC11D150F Panasonic
    ELC11D150F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC11D150F is described as FIXED IND 15UH 3.3A 33 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.