ELC-6GN6R8N Panasonic
  • Part Number: ELC-6GN6R8N
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.4A 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-6GN6R8N Panasonic
    ELC-6GN6R8N Panasonic
    ELC-6GN6R8N is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-6GN6R8N is described as FIXED IND 6.8UH 1.4A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.